Ik wil graag met de kalender laten zien welke jonge agrariërs er in de sector werken.
Zij zijn net begonnen of al een tijd bezig met “boeren” en ze sommige weten nog niet of ze het bedrijf gaan overnemen. De agrarische sector is aan het veranderen, net als de gehele samenleving. Wij staan aan het begin van iets nieuws. Wat wij met elkaar gemeen hebben, is dat ieder
Ik wil graag met de kalender laten zien welke jonge agrariërs er in de sector werken.
Zij zijn net begonnen of al een tijd bezig met “boeren” en ze sommige weten nog niet of ze het bedrijf gaan overnemen. De agrarische sector is aan het veranderen, net als de gehele samenleving. Wij staan aan het begin van iets nieuws. Wat wij met elkaar gemeen hebben, is dat ieder het beste wil voor zijn beesten, de natuur en zichzelf.
De kalender geeft een diversiteit aan SPETTERS weer. Ieder met zijn eigen specialiteit. De zoektocht begon op Twitter en vandaar kwamen er al een hoop aanmeldingen binnen. Diegene die daadwerkelijk hebben toegezegd, zijn gefotografeerd. Van de 20 aanmeldingen zijn er 14 gefotografeerd!
Waar het mij om gaat, is dat wij gaan beseffen dat zonder deze SPETTERS (boeren, loonwerkers e.d.) er geen eten zoals groente en vlees in de schappen ligt. Onze voedselproductie is dus afhankelijk van boeren. Tijdens het maken van deze kalender heb ik nog meer beseft dat het complexer is dan alleen een koe in de wei of het planten van slaplantjes.
Deze kalender is tot stand gekomen via de social media en door de social media ben ik mede op het idee gekomen. De promotie zal dan ook via de sociale kanalen lopen zoals Facebook en Twitter. Hier heb ik al behoorlijk wat bereik.
Ik ben gestart met veel tijd en geen geld en wil graag door middel van crowdfunding de voorverkoop laten lopen, zodat ik deze kan gaan drukken! Op het moment worden er nog afzetkanalen gezocht, maar er zijn al een aantal verkooppunten die snel bekend worden gemaakt. Met het bij elkaar opgehaalde bedrag wordt de eerste oplage gefinancierd en de reeds gemaakte kosten.
Via dit kanaal en de social media zal ik donateurs op de hoogte houden van de vorderingen omtrent de kalender. Voor de eerste release heb ik al een locatie op het oog, maar boekhandels en andere leuke plekken zijn meer dan welkom. Als deze bekend zijn, laat ik dit weten want wellicht vind je het leuk om je kalender op te halen!
Ik kan eindeloos schrijven en praten over het project, maar nu de EERSTE oplage!!! Help jij het mij mogelijk te maken? Jij wilt vast wel zo een heerlijke Boeren Spetter kalender aan de muur. Meer openheid naar elkaar toe en genieten van mannelijk schoon!
Meer weten?
Kijk op www.michelled.nl
Nieuwste donaties

Iemand
30-09-2013 21:41Geweldig initiatief en je steunt iemand in zijn droom.

Iemand
30-09-2013 14:18Leuk iniatief!

Iemand
29-09-2013 22:44Michelle D zet de kanjers van de agrarische sector op een integere en originele, pure wijze in het zonnetje!