Brutaal portret over 2022 door de ogen van de gebroken jeugd, zoekt geld voor vormgeving.
Vol trots is hier het eindwerk van Arden Haegdorens, afstuderend maker 2022 aan de Fontys Hogeschool voor de Kunsten.
https://ardenhaegdorens.be/
STEUN ONS Theatervoorstelling LULU heeft geld nodig voor kostumering, attributen en decorspullen. Ontworpen en gemaakt door opkomend talent Loek de Jongh en Bonnie Verhoeven. Beide theatervormgever: scenograaf en kostuumontwerper
Brutaal portret over 2022 door de ogen van de gebroken jeugd, zoekt geld voor vormgeving.
Vol trots is hier het eindwerk van Arden Haegdorens, afstuderend maker 2022 aan de Fontys Hogeschool voor de Kunsten.
STEUN ONS Theatervoorstelling LULU heeft geld nodig voor kostumering, attributen en decorspullen. Ontworpen en gemaakt door opkomend talent Loek de Jongh en Bonnie Verhoeven. Beide theatervormgever: scenograaf en kostuumontwerper aan de Toneelacademie van Maastricht.
LULU 'de revolutionaire van de 21ste eeuw' die gaat over trauma, kansarmoede en mentaal welzijn, is gebasseerd op het tijdloze Shopping & Fokking van Mark Ravenhill. Voor we de korte inhoud meedelen, mogen we verkondigen dat we geselecteerd zijn door De Warande als jonge opkomende maker en 15 juni zullen spelen in DE KUUB.
4 Juni kan je ons ook komen bezichtigen in het Academietheater van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten in Tilburg. En tijdens het Stormfestival 13-17 juni, spelen we alvast in de grote zaal van Theater de Nieuwe Vorst.
INHOUD
‘LULU’ werpt een blik op onze huidige tijd. We volgen 4 jongeren geboren als generatie Z. Ze worden getypeerd door onzekerheid over hun financiële stabiliteit, de uitzichtloosheid leidt tot gevoelens van vrijheid, maar ook van angst. Ze staan doemdenkend te kijken naar hun toekomst. Op de rand van de afgrond zijn de moralen ver te zoeken. Ongezonde relaties en verlangens zijn maar een kleinigheid te danken aan hun ongunstige jeugd.
Mark de oudste van hen besluit in therapie te gaan om zichzelf te redden wat de rest ervaart als een messteek in de rug. Wanneer Lulu en Robbe zich zo alleen moeten zien te redden, komen ze Brian de ultieme kapitalist tegen (acteur Dirk Lavrysen). Die hen kwetsbare zielen maar al te graag misbruikt voor zijn eigen welzijn... Lukt het hen te ontsnappen?
Een confronterende voorstelling die ongescencureerd de pijn van deze generatie blootlegt.
INSTAGRAM
https://www.instagram.com/ardenhaegdorens_/

Wie is Arden Haegdorens?
Ik ben een 23jarige bevlogen vlaamse vrouw die in Nederland is gaan studeren om haar droom achterna te jagen.
Iets anders dan kunstenaar zijn, kan ik niet. Ik ben sinds kleins af aan gepassioneerd door decors, het menselijk lichaam, licht, dans, kledij,... Kortom alles wat met theater te maken heeft. Hoe hatelijk ik het zelf ook vind, ben ik een optimist die niet anders kan dan geloven in een betere wereld. Alles wat ik maak, heeft daarom iets radicaals in zich alsook iets helends en vooruitstrevends.
Je sponsert hier niet alleen het debuut van een jonge maker, maar ook van iemand die een theaterplek wil oprichten voor kansarme jongeren. Samen met mijn vriendin Marijke Claes werken wij aan een collectief om voorstellingen te maken met en door jongeren. We zagen de Kunstbende in onze jeugd verdwijnen door gebrek aan subsidies en dat brak ons hart. Dat was ons escape-oord voor wanneer wij het zwaar hadden en dat willen wij nu aanbieden aan de volgende generatie.

Motivatie
Ik voelde na 4 jaar opleiding dat ik wilde afstuderen met iets waar ik mijn lijf en leed in kwijt kon. Een schreeuw, een explosie, een moment van extase & bevrijding. LULU is de allesomvattende visie van een jonge kunstenares. De noodzaak en de passie voor dit werk werd steeds groter en raakte steeds dieper. LULU wil daarom niet voor niets de samenwerking aangaan met organisaties die werken rond mentaal welzijn en kansarmoede bij jongeren.
Als alles volgens plan verloopt zal er ook een gratis theaterworkshop volgen met de jongeren van die instanties, die we ook gratis toegang verlenen tot de voorstelling.
LULU schijnt licht op trauma, kapitalisme, jongeren en mentaal welzijn.
Nieuwste donaties

Maarten Baeyens
16-03-2022 22:30Ik ken de regisseur en hoop en weet dat ze met glans zal afstuderen.

Yentl Smeets
16-03-2022 09:34Dat al jouw dromen werkelijkheid mogen worden Arden xx

Saskia
15-03-2022 06:59Omdat jullie allemaal geweldig zijn🥰