Help je mee aan mijn EP? Doneer nu!
Hi lieve allemaal!
Ik ben Sera Noa, singer-songwriter. Het maken van nummer vind ik het leukste wat er is! Ik ben opgegroeid in een creatief en muzikaal gezin, dus het was bijna onmogelijk voor mij om niet van muziek te houden! Vrijwel elke dag vertelde ik mijn ouders dat ik een ander nummer had geschreven en vroeg hen of ze
Help je mee aan mijn EP?
Doneer nu!
Hi lieve allemaal!
Ik ben Sera Noa, singer-songwriter. Het maken van nummer vind ik het leukste wat er is! Ik ben opgegroeid in een creatief en muzikaal gezin, dus het was bijna onmogelijk voor mij om niet van muziek te houden! Vrijwel elke dag vertelde ik mijn ouders dat ik een ander nummer had geschreven en vroeg hen of ze het wilden horen. En om eerlijk te zijn is dat nog steeds zo. Ik raak enorm geïnspireerd door de verhalen van andere mensen of de dingen die ik meemaak in het leven, zoals liefdesverdriet, pijn, onzekerheden maar ook vreugde, liefde en hoop! Mijn hoop (en doel) voor dit jaar is dat ik meer van mijn muziek met jullie kan delen en dat het jullie ook op de een of andere manier zal inspireren!
Wil je meer weten over waar ik mee bezig ben? Neem dan een kijkje op mijn website.
Meer van mijn muziek horen? Check out mijn YouTube kanaal of Spotify Page.

We maken allemaal leuke maar ook moeilijke dingen mee in ons leven.
Schrijven is en blijft voor mij een uitlaatklep om dingen die ik meemaak te verwerken. Zo heb ik ook nummers geschreven over relaties die ik heb gehad, waar ik met vreugde maar ook met pijn op terugkijk. Ik heb al mijn gevoelens gestopt in vijf nummers, die ik dit jaar heel graag in de vorm van een EP uit zou willen brengen. Ik kan niet wachten om deze nummers, waarin ik een hele andere kant van mezelf laat horen, met jullie te delen.
Maar om dit alles realiseerbaar te maken, moet er nog 1 ding gebeuren.
De nummers moeten namelijk de studio door, en dit kost geld. Wel zo’n 8000 euro.
Zou jij mij hierbij willen helpen?
Dit kun je doen door een donatie te geven. Ook kun je hier hele toffe tegenprestaties vinden, zoals een persoonlijk geschreven nummer speciaal voor jou.
Doe je mee? Alvast ontzettend bedankt!
Wil je op de hoogte blijven van alles, volg mij dan op Instagram of Facebook.

Nieuwste donaties

Jorn
15-02-2022 22:18Door de oprechtheid die je terughoort in haar zang. De puurheid en liefde wordt gewaardeerd!

Arjan
15-02-2022 17:55Ga er van uit dat dit muziek is met de boodschap van Jezus😃

Dick en Boukje Martha
15-02-2022 12:39Omdat ze een hart voor God heeft en fantastische muziek maakt