Pella Collective - Videoclip 'A Thousand Tongues' (pianotrio) van Missy Mazzoli
UPDATE Klik hier om meer te lezen over ons nieuwe doelbedrag
For English scroll down Wie zijn wij Wij zijn Pella Collective, een gloednieuw ensemble dat zich toelegt op het uitvoeren en onder de aandacht brengen van hedendaagse klassieke muziek die een link heeft met Nederland en
Pella Collective - Videoclip 'A Thousand Tongues' (pianotrio) van Missy Mazzoli
UPDATE Klik hier om meer te lezen over ons nieuwe doelbedrag
For English scroll down
Wie zijn wij
Wij zijn Pella Collective, een gloednieuw ensemble dat zich toelegt op het uitvoeren en onder de aandacht brengen van hedendaagse klassieke muziek die een link heeft met Nederland en de Verenigde Staten. Onze fascinatie voor de combinatie van Nederlandse en Amerikaanse muziek komt voort uit samenwerkingen die wij tijdens onze studies in beide landen zijn aangegaan.
Namen van componisten waarvan wij werken uitvoeren en waarmee wij in contact staan zijn: Jacob ter Veldhuis, Roel van Oosten, Sahba Aminikia, en Missy Mazzoli.

Het project
Ons idee is het maken van een muziekvideo van het stuk A Thousand Tongues van de New Yorkse componiste Missy Mazzoli. Dit is een stuk voor pianotrio en pre-recorded electronics. Wij zijn ervan overtuigd dat verschillende kunstvormen elkaar kunnen versterken. Daarom hebben wij gekozen voor een multidisciplinair eindproduct. Het visuele aspect zorgt ervoor dat hedendaagse muziek op een zeer toegankelijke manier gebracht kan worden aan een breed publiek.
Wij zien dit project niet als iets eenmaligs, maar als een startpunt waarop we kunnen voortbouwen. Door een zeer professioneel product te leveren kunnen we ons presenteren als ensemble dat in de toekomst werken van hedendaagse componisten op een interessante wijze zal presenteren aan internationaal publiek.
Nieuwe kansen
We hunkeren net als velen naar het spelen van live muziek. Doordat dit al lange tijd niet kan, zoeken we graag naar nieuwe manieren om de muziek waar onze passie ligt te delen met jullie! Door middel van deze videoclip hopen wij jullie toch de hoogste kwaliteit muziek te kunnen leveren!

Doelbedrag uitgelegd
Het bedrag dat wij ophalen wordt besteed aan
- cameraman en editing
- audio engineer en mastering
- huur materiaal
- huur locatie
- kostuums
Crew
Ons ensemble bestaat uit:
Marijn Meijer - viool
Gied van Oorschot - cello
Veerle Winkelmolen - piano
We werken samen met:
Componiste Missy Mazzoli
Creative Mathieu Mulder
Record Producer Olaf Skoreng
Moon Music Studios
Coach Maya Fridman

Facebook / Instagram / Youtube
English version
We are Pella Collective, an ensemble for Dutch and American contemporary music. This page is designed to fund our project: making a videoclip of A Thousand Tongues composed by Missy Mazzoli. If you have any questions, don't hesitate to contact us on one of our socials!
Nieuwste donaties

Een donateur
23-05-2021 17:37Fantastisch project. Kan niet wachten op resultaat!!

Een donateur
20-05-2021 16:02Leuk om musici in deze moeilijke tijd te steunen, bovendien heeft mijn koor meermaals samen met één van de musici opgetreden.

Naomi
18-05-2021 09:06Een buurman is 1 van de 3 en we horen heel vaak zijn mooie muziek.