YES! Het is gelukt het doelbedrag van € 8.500 te bereiken. Nu wil ik proberen € 10.500 te halen voor een GROTERE OVEN. --------------------------------------
MIJN GASOVEN IS STUK EN IK WIL EEN DUURZAME ELEKTRISCHE OVEN AANSCHAFFEN
Waarom vraag ik meer geld?
Na een bezoek aan de ovenbouwer Mojo ben ik erachter gekomen dat de binnenmaten van een gasoven toch anders benut worden dan een elektrische. In
YES! Het is gelukt het doelbedrag van € 8.500 te bereiken. Nu wil ik proberen € 10.500 te halen voor een GROTERE OVEN.
--------------------------------------
MIJN GASOVEN IS STUK EN IK WIL EEN DUURZAME ELEKTRISCHE OVEN AANSCHAFFEN
Waarom vraag ik meer geld?
Na een bezoek aan de ovenbouwer Mojo ben ik erachter gekomen dat de binnenmaten van een gasoven toch anders benut worden dan een elektrische. In een elektrische oven heb ik toch meer ruimte nodig dan ingeschat. Omdat ik maar 1x zo'n aankoop doe en zo'n beslissing kan maken wil ik proberen om een bedrag van €10.500,- bij elkaar te krijgen zodat ik toch aan de gewenste binnenmaat voor de nieuwe oven kan gaan.
A chance of a life time, ook voor iedereen die hiervan gebruik wil gaan maken!
Wie ben ik:
In 1994 ben ik afgestudeerd aan de Gerrit Rietveld Academie van de afdeling keramiek. Sindsdien heb ik een zelfstandige pottenbakkerij in mijn atelier aan de Bellamystraat in Amsterdam. Al mijn werk ontstaat op de draaischijf. Ik werk niet met een concept maar richt mij op de vorm vanuit een ambachtelijke benadering van draaien. Na meer dan 30 jaar achter de draaischijf te werken beheers ik een perfecte techniek waarin met de handmatigheid van de gedraaide vormen een bijna industrieel karakter benader die ik constant verfijn.

Voor wie is mijn atelier:
Naast mijn eigen werk geef ik pottenbak les en workshops in mijn atelier. Hierdoor komen heel verschillende groepen mensen in aanraking met keramiek. Ook werk ik in opdracht van andere kunstenaars die iets uit willen laten voeren in keramiek of een samenwerkingsproject aan gaan. Andere keramisten kunnen de oven ook gebruiken om hun werk te stoken. Er zijn namelijk maar weinig plekken in Amsterdam en omstreken waar je zo een grote oven hebt.

Waarom ik jullie donatie nodig heb:
Sinds ik voor mijzelf begon in 1994 heb ik deze grote gasoven die nu helaas op zijn eind is en niet meer gerepareerd kan worden. Ik wil meteen van de gelegenheid gebruik maken om over te stappen naar een duurzamere oven op elektriciteit. Zonder deze nieuwe oven kan ik mijn werk en het atelier niet doorzetten en hoop daarom enorm dat jullie me hierbij kunnen helpen door een donatie te doen.

Meer van mijn werk is te zien op:
Nieuwste donaties

Thijs Kaffmann
5-06-2021 08:38Ans is top

Marjolijn Sinke
25-05-2021 15:27Hi Angelique, Succes!

Franky
24-05-2021 12:21Support your local artists!