Help ons onze tragikomische emo-pop te vereeuwigen op een debuutalbum, doneer nu!
Wie is Bony Macaroni? Nietsverhullend milennial-leed en oprechte levensvragen. Soms wat cynisch, soms wat zeikerig, maar altijd recht voor zijn raap. Wij zijn Bony Macaroni en we brengen het HARD. We horen jou het liefst de volle 3 minuten meeblèren. We willen je geen bullshit verkopen, we willen gewoon een mooie avond.
Onze tragikomische emo-pop
Help ons onze tragikomische emo-pop te vereeuwigen op een debuutalbum, doneer nu!
Wie is Bony Macaroni?
Nietsverhullend milennial-leed en oprechte levensvragen. Soms wat cynisch, soms wat zeikerig, maar altijd recht voor zijn raap. Wij zijn Bony Macaroni en we brengen het HARD. We horen jou het liefst de volle 3 minuten meeblèren. We willen je geen bullshit verkopen, we willen gewoon een mooie avond.
Onze tragikomische emo-pop kwam zo hard en snel bij het publiek aan als de tracks zelf zijn. Een jaar na onze oprichting stonden we op precies 52 gespeelde shows door Nederland, Duitsland en België. Festivals van Sniester tot Mildtfest, supports voor o.a. Tim VanTol en de legendarische Raggende Manne en een Popronde-marathon langs de lekkerste zaaltjes van het land. Inmiddels werden onze nummers al ruim 250.000 keer gedraaid op Spotify en genoten we media-aandacht van platforms zoals KINK, 3FM en het Australische Triple J; KINK benoemde onze single Atlas Fugged zelfs tot KINK XL track en zo belandden we ook in de KINK Playlist of the Year.
Na het Popronde Eindfeest in de Melkweg in december 2019 verdween onze frontman Stefan voor 8 maanden naar de US om te schrijven en te spelen in de underground-scene van Philadelphia en nu zijn we klaar om de studio in te gaan voor ons debuutalbum.
“Je zielenpijn blootleggen was nog nooit zo sympathiek.” – 3voor12

En nu… verder!
Het debuutalbum dat we gaan opnemen is ons meest diverse werk tot dusver, met invloeden variërend van straight up emo en grunge tot country. De rode draad: een middelvinger naar ons huidige kapitalistische systeem en degenen die daar buitenproportioneel de vruchten van plukken. Het belooft nu al het gezelligste protest van 2021 te worden.

Wat kun jij doen? En wat krijg je van ons?
We zouden enorm dankbaar zijn als we dit album samen met jullie werkelijkheid kunnen maken. Iedere bijdrage is welkom, en je kan er nog iets moois voor terugkrijgen ook! Natuurlijk hebben we de klassieke merch-rewards, maar ook gezellige activiteiten met ons zoals een Among Us party, vegan macaroni dinner party of zelfs een weekendje kamperen (wie is er zo gek?). Of we maken gewoon een mooi liedje of t-shirt voor je! Rechts bovenaan de pagina vind je alle mogelijkheden terug.
Meer weten? Email ons op [email protected]
Houdt ons in de gaten of luister vast onze muziek via deze links:
· Spotify: https://open.spotify.com/artist/5RsdlcuYtj4bWyGPVJCuet
· YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCks1QUJBZKb0C00mC66FARA
· Instagram: https://www.instagram.com/wearebonymacaroni/
· Facebook: https://www.facebook.com/wearebonymacaroni/
· Twitter: https://twitter.com/bonyymacaroni
Nieuwste donaties

Dave The Wave
19-03-2021 23:02for the macaroni bois 🤙🏻

Michiel
19-03-2021 19:32I hope to download some N3P music soon

Een donateur
19-03-2021 10:43Het geluid wat Bony maakt is wel leuk