Een audiodocumentaire voor jeugdzorg professionals.
Een educatief document dat kosteloos inzetbaar is binnen trainingen en door iedere geïnteresseerde online beluistert kan worden. Voor bewustwording en groei.
Beluister hier hoe ik het heb ervaren om naar een gesloten instelling gebracht te worden toen ik 13 jaar was: https://soundcloud.com/user-589703384 Wat wil jij weten om
Een audiodocumentaire voor jeugdzorg professionals.
Een educatief document dat kosteloos inzetbaar is binnen trainingen en door iedere geïnteresseerde online beluistert kan worden. Voor bewustwording en groei.
Beluister hier hoe ik het heb ervaren om naar een gesloten instelling gebracht te worden toen ik 13 jaar was:
https://soundcloud.com/user-589703384
Wat wil jij weten om jouw vak nog beter te kunnen uitoefenen? Laat het me weten via www.nadinekamer.nl/jeugdzorg

Welkom op mijn pagina. Leuk dat je er bent.
Mijn naam is Nadine Kamer, ik ben 35 jaar. Gek op dieren, houd van lekker eten, sport en mijn werk. Medio 2016 ben ik voor mezelf begonnen als trainingsacteur. Bij met name trainingen in de jeugdzorg en jeugddetentie. Zelf heb ik mijn jeugd doorgebracht in verschillende instellingen. Open, maar ook gesloten. Ik heb veel gezien, gehoord en gevoeld.
In deel 1 van mijn audiodocumentaire vertel ik je alles over mijn beleving, herinneringen en gevoelens als kind. Ik neem je mee naar mijn binnenwereld. Onder andere door dagboekfragmenten.
In deel 2 ga ik in gesprek met betrokkenen en bezoek ik locaties waar ik heb gewoond. Zo pakken wij ook mijn dossier erbij.
In deel 3 vertel ik je wat de impact van mijn jeugd op mijn volwassen leven heeft en heeft gehad.
www.jeugdzorgleert.nl is al partner. Daarom zijn wij al gestart met opnames. Samen met de makers van Visionair Ordinair hebben we al heel wat uren er op zitten.
De documentaire komt er sowieso. Omdat we het te belangrijk vinden om het van de financiën af te laten hangen.

Waarom zoek ik donateurs?
-De opnames in een professionele studio
-De edit
-De audio nabewerking
-Het componeren van muziek en geluid
-Een online platform maken voor mijn product.
Op Linkedin heb ik vooronderzoek gedaan. Mijn bericht heeft 993.000 mensen bereikt. Ik heb honderden vragen gekregen die ik ga beantwoorden in de audiodocumentaire.
Wij maken dit product met hart en ziel en leveren pas iets af als wij het goed vinden.

Er is steeds meer vraag naar verhalen van 'ervaringsdeskundigen'. Dat is goed. Wat ik alleen niet goed vind, is dat veel jonge mensen met trauma's en kwetsbaarheid op de automatische piloot hun verhaal herhaaldelijk vertellen voor een bos bloemen of een reep chocola.
Ik maak bij deze ook een statement. En wil uitdragen dat onze verhalen meer waard zijn en uitreiken naar hen die dit nog niet durven te zeggen, of zich niet bewust zijn hiervan.
Als jij besluit te doneren, zou me dat het gevoel geven dat je ook deze boodschap ondersteunt.
Nadine & de jeugdzorg:
Voor iedereen die met kinderen, jongeren en (jong-)volwassenen werkt met aandacht, professionaliteit en LIEFDE.
Nieuwste donaties

Een donateur
31-01-2021 07:14Zet 'm op! Liefs van Thomas Liselot + familie en vrienden!

Een donateur
15-01-2021 15:15Iedere doorvertelde ervaring is een kans op herstel voor anderen. Trots en dapper!

Iemand
13-01-2021 14:48Omdat ik geloof in de kracht van ervaringsverhalen en ik dit bovendien nogal dapper vind.