´´Laat je verwonderen door de ontmoeting!´ Galerie Ontmoet de Kunst.
Kunst....wie is er niet groot mee geworden? Voor veel mensen is het maken of bekijken van kunst een must, ook voor de mensen met een verstandelijke/psychische en/of lichamelijke beperking. En onder deze kunstenaars die Outsider-art/Art-brut maken zijn er een groot aantal die een groter podium
´´Laat je verwonderen door de ontmoeting!´
Galerie Ontmoet de Kunst.

Kunst....wie is er niet groot mee geworden?
Voor veel mensen is het maken of bekijken van kunst een must, ook voor de mensen met een verstandelijke/psychische en/of lichamelijke beperking.
En onder deze kunstenaars die Outsider-art/Art-brut maken zijn er een
groot aantal die een groter podium verdienen.
De missie van Ontmoet de Kunst:
Mensen verbinden en laten verwonderen.
Om een galerie te kunnen runnen zijn er kosten die moeten worden gemaakt.
En daar kan Ontmoet de Kunst jouw donatie goed bij gebruiken.
Het is dus super fijn als je wilt helpen door een donatie te doen en zo meehelpt aan het bouwen van deze pop-up galerie.
Door Ontmoet de Kunst te steunen geef je deze kunstenaars een kans, een podium een stukje zingeving.

De missie van Ontmoet de Kunst:
´´Mensen verbinden en laten verwonderen.´´
Ontmoet de Kunst wil dit graag doen door een galerie van betekenis te zijn. Een outsider-art/art-brut galerie waar authentiek werk te zien is gemaakt door kunstenaars met een verstandelijk, psychische e/o lichamelijke beperking. Toegankelijk voor iedereen die een kijkje wil komen nemen.
Ontmoet de Kunst werkt op dit moment al samen met een aantal (dagbestedings)ateliers om de kunst gemaakt door de kunstenaars op deze ateliers te tonen aan publiek. Zowel in een popup-galerie als online via socialmedia.

Om een galerie te kunnen runnen zijn er kosten die moeten worden gemaakt.
En daar kan Ontmoet de Kunst jouw donatie goed bij gebruiken.
Ontmoet de Kunst heeft inmiddels een lokatie in Arnhem tot beschikking om een pop-up galerie te runnen....maar er is een mogelijkheid om extra ruimte te huren zodat er een permanente expositieruimte gerealiseerd kan worden.
Ontmoet de Kunst wil ook een goede webiste laten bouwen voor de presentatie van de kunstenaars en hun kunst en.....we willen natuurlijk kunst aan kunnen schaffen en de galerie aankleden om kijkers en kopers goed te kunnen ontvangen.
Zoals je leest een aantal redenen om deze crowdfunding te doen.

Het is dus super fijn als je wilt helpen door een donatie te doen en zo meehelpt aan het bouwen van deze pop-up galerie.
Door Ontmoet de Kunst te steunen geef je deze kunstenaars een kans, een podium, een stukje zingeving.
Dit idee voor Ontmoet de Kunst is niet zo maar ontstaan.
Mijn naam is Patricia Polstra en gestart met Ontmoet de Kunst. Door het turbulente 2020 heb ik een keuze gemaakt om mijn ondernemersleven anders in te gaan vullen. Ik was al werkzaam in de culturele sector als grimeur/visagist en gastvrouw theater.
Op een dag zittend in mijn kamer en kijkend naar het schilderij van de Koe in Delftsblauw gemaakt door mijn zussie Silvia kwam het idee in me op om haar kunst te gaan verkopen.
Silvia maakt kunst als autonoom kunstenaar op dagbestedingsatelier Aventurijn van Zozijn. Ze schildert, maakt keramiek en werkt ook met restmaterialen.
En toen bedacht ik me dat veel van deze ateliers nu niet toegankelijk zijn voor bezoekers en dat er wel veel mooie, unieke en kleurrijke kunst wordt gemaakt.
Het idee voor Ontmoet de Kunst was geboren. Een pop-up en online-galerie waar de outsider-art te zien en te koop is van kunstenaars met verstandelijke/psychische e/o lichamelijke beperking die o.a. op een dagbestedingsatelier werken.
Een site en galerie waar veel divers werk te zien is en die voor iedereen te bezoeken is en waar de kunst betaalbaar is.

Een deel van de verkoop gaat in een stimuleringsfonds zodat Ontmoet de Kunst ter zijner tijd bijeenkomsten, workshops, museumbezoek enz. voor deze kunstenaars kan realiseren. Zodat zij hun kennis kunnen vergroten en hun sociale contacten uit kunnen breiden.
De belangrijkste waarden van Ontmoet de kunst zijn dan ook verbinden en verwonderen.
Dank voor je donatie en/of belangstelling.
Een keertje komen kijken? of ken je een kunstenaar die ook bij Ontmoet de Kunst zou passen? Mail dan naar [email protected]
´Laat je verwonderen door de ontmoeting!
´
Met enthousiaste en kleurrijke groet
Patricia Polstra
Ontmoet de Kunst
Groningensingel 81
6835 ED
06 50 48 56 00
Nieuwste donaties

Wim en Simone
20-06-2021 09:34Super Tof idee, en als jij je ervoor inzet zal het zeker gaan slagen !! Goed bezig, ben trots op je x

Een donateur
17-06-2021 15:43Pap en mam en sil wensen je veel succes.

Iemand
16-06-2021 10:03Prachtig initiatief.