Update - DE LAATSTE DAGEN!!
Onze crowdfunding is, dankzij de vele gulle gevers, een groot succes! We zijn heel blij dat we de cd ‘De wereld van Mahler’ kunnen gaan opnemen!
Maar vervolgens moet deze natuurlijk ook terecht komen bij iedereen die van kamermuziek houdt :)
Daarom willen we degenen die nog niet gedoneerd hebben vragen nu alvast de cd te bestellen. Ook zijn er
Update - DE LAATSTE DAGEN!!
Onze crowdfunding is, dankzij de vele gulle gevers, een groot succes!
We zijn heel blij dat we de cd ‘De wereld van Mahler’ kunnen gaan opnemen!
Maar vervolgens moet deze natuurlijk ook terecht komen bij iedereen die van kamermuziek houdt :)
Daarom willen we degenen die nog niet gedoneerd hebben vragen nu alvast de cd te bestellen.
Ook zijn er andere tegenprestaties mogelijk, zoals het bijwonen van een van de release-concerten, een orgeldemonstratie door Laurens of een les van een van de trioleden, vanaf nu voor 100 euro!
Weet dat wij uw geld voor niets anders gebruiken dan voor het zoeken van verbinding door middel van muziek!
Dus draag bij aan onze campagne, zodat we zoveel mogelijk cd’s verkopen en een mooie release-tournee kunnen maken!
Bij voorbaat dank!
Update - Steun blijft welkom!
Ons optreden in de Spiegelzaal afgelopen zondag leverde een boost aan donaties op, waardoor ook ons tweede streefbedrag gehaald werd. SUPERbedankt aan alle gulle gevers!
De Mahler cd kan nu in principe gemaakt worden en daar zijn we heel blij mee!
Onze crowdfunding loopt nog tot 5 december, dus we hopen natuurlijk dat er nog wat bijkomt om onze tour te helpen financieren. :)
Update - De wereld van Mahler bij u thuis?!
Toen wij een bedrag voor deze crowdfunding moesten bepalen durfden we niet al te hoog in te zetten.
Des te overrompelender is het hartverwarmende feit dat het streefbedrag na vier dagen online al behaald is!
Heel veel dank aan alle gulle gevers!
Toch hopen wij dat nieuwe bezoekers alsnog mee willen doen :)
Naast het release-concert, waarvoor natuurlijk een ruimte gehuurd moet worden, zou het fantastisch zijn als we een kleine tournee zouden kunnen maken om onze cd in alle delen van Nederland te laten horen. Dan hoeft u bij een donatie van 50 euro misschien niet helemaal naar Amsterdam te komen, maar kunt u de gesigneerde cd bij u in de buurt in ontvangst nemen.
Ook het maken van een professionele video-opname van een van de stukken, die u dan thuis op uw gemak kunt beluisteren en bekijken, zou misschien tot de mogelijkheden behoren!
Elk bedrag is heel erg welkom!
Talentvol klarinettrio mag internationale cd maken!
Een mooie aanhef………
‘Maar waarom dan een crowdfundingsactie?’ zult u zeggen.
Inderdaad heeft het label MDG het Chimaera Trio gespot in hun opzet om jonge musici een kans te geven op de internationale markt. Voorwaarde is echter dat beginnende artiesten een basisdeel van de kosten zelf meebrengen.
U begrijpt dat we deze kans op internationale aandacht heel graag willen benutten :)
Aan de ene kant is de timing gunstig: mensen kunnen het trio dan toch beluisteren ook als er weinig optredens zijn; aan de andere kant is het lastig net op een moment dat de inkomsten door de corona-maatregelen dramatisch gedaald zijn een groot bedrag bijeen te moeten brengen.
We hebben voor een deel van de financiering een fondsaanvraag gedaan, maar er is nog 8.000 euro nodig, waarvoor we via deze crowdfunding jullie hulp inroepen.
Even voorstellen
Het Chimaera Trio bestaat uit: Laurens, Irene en Annemiek

De combinatie van deze drie zorgt voor een bijzonder kleurenpalet, waarin de klanken soms samensmelten en zich soms juist onderscheiden. Naast de voor klarinettrio bekende werken speelt het trio graag arrangementen van muziek in allerlei stijlen.
Daarmee stellen we interessante en verrassende programma’s samen.
De wereld van Mahler
Ook rondom de figuur van Gustav Mahler maakte het Chimaera Trio in de afgelopen jaren een programma met originele stukken en arrangementen. Mahler is een componist die ons in zijn greep houdt, de tongen losmaakt, eindeloos fascineert en bovendien een bijzondere band heeft met Nederland. Redenen genoeg om dit tot thema van onze cd te maken, die als werktitel ‘De wereld van Mahler’ heeft meegekregen.
De cd bevat arrangementen, waarin Mahlers grootse muziek is teruggebracht tot kamermuzikale proporties, maar daarin even meeslepend blijkt. Daarnaast spelen we het klarinettrio van zijn tijdgenoot en vriend Alexander von Zemlinsky. In stukken van Alban Berg en Anton Webern klinkt tenslotte de reactie van de componistengeneratie ná Mahler: contrasterend en toch ook harmonieus.

Repertoire cd
G. Mahler - Lieder eines fahrenden Gesellen (arr.)
A. von Zemlinksy - Trio voor klarinet, cello en piano
G. Mahler - Urlicht (arr.)
G. Mahler - Ablösung im Sommer (arr.)
A. Webern - Zwei Stücke voor cello en piano
A. Berg - Impromptu in E voor piano solo
A. Berg - Vier Stücke voor klarinet en piano
G. Mahler - Ich bin der Welt abhanden gekommen (arr.)
Tegenprestatie
Uiteraard geven we graag iets terug! Bijvoorbeeld een (gesigneerd) exemplaar van onze nieuwe cd, een les, een orgeldemonstratie of, als u groots uitpakt, een privéconcert!
Stichting Chimaera Trio bezit de ANBI-status (in aanvraag).
Dat houdt in dat onder bepaalde omstandigheden uw gift fiscaal aftrekbaar is.
Hoe groot of klein ook, elke bijdrage is meer dan welkom en wij willen u hiervoor hartelijk bedanken!
Meer informatie over het Chimaera Trio:
Website
Youtube
Facebook
Nieuwste donaties

Truze
4-12-2020 09:55Geweldig Trio, ze verdienen steun!

Stan
3-12-2020 14:23Mooi project, mooie ambitie en toffe muzikanten!

Arthur Bakker
17-11-2020 19:22Ik heb een vaste baan en houd erg van muziek. Kunstenaars verdienen onze steun, zeker deze musici!