Steun het duurzame kledingmerk Collé Mijn naam is Jules Toebosch en de oprichter en CEO van Collé. Op 18-jarige leeftijd ben ik begonnen met dit bedrijf voor een betere toekomst. Collé is een duurzaam kledingmerk dat gemaakt wordt met organische stoffen en gerecycleerde stoffen. In de laatste jaren hechten meer en meer mensen waarden aan de oorsprong van hun kleding en de manier waarop deze kleding wordt gemaakt. In 2020
Steun het duurzame kledingmerk Collé
Mijn naam is Jules Toebosch en de oprichter en CEO van Collé. Op 18-jarige leeftijd ben ik begonnen met dit bedrijf voor een betere toekomst. Collé is een duurzaam kledingmerk dat gemaakt wordt met organische stoffen en gerecycleerde stoffen. In de laatste jaren hechten meer en meer mensen waarden aan de oorsprong van hun kleding en de manier waarop deze kleding wordt gemaakt. In 2020 is de interesse om ons eerlijker te kleden fors toegenomen. We zijn dus verder op zoek naar nog betere manieren om ons merk zo milieuvriendelijk mogelijk te maken. De tijd van Fast Fashion is voorbij.
Hoe helpt u Collé vooruit?
Met uw hulp kan Collé investeren in nieuwe duurzame manieren van verzending, gerecycleerde verpakkingen en een betere toekomst met Collé. Op deze manier willen we zoveel mogelijk mensen bereiken met ons verhaal en ons merk.
Verder hopen we op het uitbreiden van ons netwerk zodat u makkelijker aan duurzamere collecties kunt geraken.

Waarom Collé?
Collé is een merk dat verder gaat dan alleen duurzame kleding en productie. We willen naast duurzame productie ook nog kijken betere vormen van verpakking en verzedingsmethodes. Zo willen we de afval berg kleiner krijgen en de uitstoot verminderen. Slechts 1% van alle kleding in de wereld wordt gerecycleerd en dit willen we graag zien toenemen. Naast duurzaamheid willen we ons ook focussen op uniekheid, kwaliteit en transparantie.

Doe mee aan onze crowdfunding!
Met deze crowdfunding willen we bijdragen aan een duurzamere mode en aan een zero-waste samenleving waarbij iedereen onze kleding kan dragen zonder schade toe te brengen aan de natuur, dier en mens.
We hebben daarvoor uw hulp nodig voor een betere toekomst voor onze komende generaties. Doe mee aan de crowdfunding en help mee de kledingindustrie veranderen naar een duurzamer proces waarin we verantwoorder kunnen kopen en verkopen.

Vergeet zeker onze website niet te bekijken op www.collevetements.com
Ook zijn wij actief op Instagram en Facebook.


Nieuwste donaties

Thomas Van Gorp
23-09-2020 09:19Jonge Edegemse topper! Veel succes!

Roel Eycken
17-09-2020 21:47Een steentje bijdragen aan onze toekomstige multimiljonair en goeie vriend, Jules Toebosch