voordefotograaf
Elke week krijgt een andere fotograaf via voordefotograaf de mogelijkheid om zijn of haar werk aan te bieden. Dat kunnen bestaande beelden zijn of foto’s die speciaal voor jou afgedrukt gaan worden. Als koper heb je 7 dagen de kans om werk uit te kiezen van de fotograaf die op dat moment uitgelicht staat. Na het kiezen van de gewenste foto en het voltooien van de
voordefotograaf
Elke week krijgt een andere fotograaf via voordefotograaf de mogelijkheid om zijn of haar werk aan te bieden. Dat kunnen bestaande beelden zijn of foto’s die speciaal voor jou afgedrukt gaan worden. Als koper heb je 7 dagen de kans om werk uit te kiezen van de fotograaf die op dat moment uitgelicht staat. Na het kiezen van de gewenste foto en het voltooien van de betaling zal de fotograaf in kwestie contact met je opnemen over de overhandiging van het werk.
Deze week biedt Martijn van de Griendt zijn werk aan via deze pagina. Je hebt nog tot en met 8 juni om een van de foto’s te kopen!
SELL MY DARLINGS/ een VAN DE GRIENDT aan de muur
Er was eens...een fotograaf zonder werk. (oeps)
Mijn naam is Martijn van de Griendt en ik ben fotograaf en filmmaker.
Eerder heb ik via voordekunst mijn projecten kunnen realiseren. En dat ging altijd heel goed. In januari had ik mijn werk zelfs nog hangen in het Rijksmuseum.
En toen kwam Corona.. en werd het stil....
Ik moest even over een drempel om hier aan toe te geven. Als zzp’er heb ik de laatste maanden geen tot weinig werk. En ik zie veel collega's om me heen met de zelfde problemen.
En tegelijk heb ik twee bergingen vol met foto’s uit tentoonstellingen en boeken en veel ander werk. Mijn DARLINGS.
Natuurlijk besef ik me dat iedereen wel iets met de Coronacrisis te maken heeft en dat kunst kopen wellicht niet op de eerste plaats staat.
Maar wie weet ben jij wel die kunstliefhebber met een leeg plekje aan de muur.
Ik ruim mijn berging op en hoef de broekriem niet al te erg aan te halen en jij hebt straks een mooie foto!
(ALLE BEELDEN DIE IK VERKOOP ZIJN TE ZIEN ONDER HET KOPJE:
UPDATES hierboven)

Een week lang (tot en met 7 juni) bied ik mijn mooiste foto's - mijn DARLINGS - aan tegen behoorlijk lage prijzen. Althans tegen prijzen die ik normaal niet zou vragen.
Kijk maar of er iets leuks voor je bij zit. En wie weet hangt er straks een echte VAN DE GRIENDT bij jou aan de muur.
Alles is direct leverbaar en in overleg kun je een beeld bij me ophalen of breng ik het binnen een straal van 50 kilometer bij je langs. Ook kan ik foto’s inpakken en verzenden. LET OP: er komen in dat geval wel verzendkosten bij!


Als je nog vragen of opmerkingen hebt, of je kent nog iemand die ook op deze manier zou willen crowdfunden: mail me op [email protected]
En voor nu: blijf gezond & creatief en leef nog lang & gelukkig
Nieuwste donaties

Een donateur
5-06-2020 09:27Zet hem op Martijn! In deze lastige tijd verdient kunst alle steun!

Maikel Pot
3-06-2020 08:47Martijn is een geweldig talent dat documentaryphotography naar een hoger niveau heeft getild. Verzamelaars opgelet. Dit is een investering.

Een donateur
2-06-2020 21:54De foto's verhalen en bij elk voorbij gaan en voor elk persoon weer net wat anders.