Help Corpus “De Corona Bubbel” een ludieke acrobatische interpretatie van het Corona leven op de volgende podia te presenteren. Het zijn op dit moment geen gemakkelijke tijden voor de theaters en theater gezelschappen. Ook voor Corpus is het alle Hens aan dek! We zitten de afgelopen maanden absoluut niet stil en hebben "De Corona Bubbel" gecreëerd.
Op 3 juni was het
Help Corpus “De Corona Bubbel” een ludieke acrobatische interpretatie van het Corona leven op de volgende podia te presenteren.
Het zijn op dit moment geen gemakkelijke tijden voor de theaters en theater gezelschappen. Ook voor Corpus is het alle Hens aan dek!
We zitten de afgelopen maanden absoluut niet stil en hebben "De Corona Bubbel" gecreëerd.
Op 3 juni was het eerste live-stream optreden van de Corona Bubbel in Schouwburg de Meerse in Hoofddorp te zien.
https://www.youtube.com/watch?v=KVZQ74tsYZM&feature=youtu.be
Pers:
https://www.hcnieuws.nl/premium/lokaal/overig/344094/herstart-theaterseizoen-met-livestream-vanuit-schouwburg-de-meerse-experiment-705256/klmVn2jtNZs_Ia67FIiA-pMgNJ6774ZaHT4LVahcY6Hsfg4RNtEB6hkT1-q5h3C_gI5URM7VQJ-8qs0Z_kxCY7dJcnq5JQw_V3EMIGiFn67k2kb2orgazvvbv1sRnGk3?fbclid=IwAR3SypVhyVfvvuQXGVdqn2qVgCL-ftouitgCGgFNQVkoyPbJBLZJ6MsZTdE
Er zijn heel veel goede en positieve reacties op het optreden binnen gekomen. Daarvoor zijn we heel dankbaar!
Drie culturele organisaties en musea uit Den Helder willen de Corona Bubbel als heropening in juli.
Het gaat om Museum De Nollen, Museum Fort Kijkduin en de Willemsoord.
Verder gaan wij de scholen in de Haarlemmermeer benaderen om na de zomer vakantie de Corona Bubbel in combinatie met een educatief programma te presenteren.
De derde presentatie mogelijkheid is om deze zomer in onze eigen studio dat omgedoopt wordt tot eden klein theater.
Met een walk in route voor 30 personen
Locatie Broedplaats Bogota Halfweg te presenteren.
https://www.broedplaatsbogota.nl/
Een unieke mogelijkheid om een deze creatieve en bruisende culturele broedplaats waar veel kunstenaars actief zijn te bezoeken.
Om met de artiesten te kunnen repeteren en de voorstelling op boven genoemde locaties te presenteren hebben wij uw ondersteuning nodig. De financiële middelen zijn op dit moment niet toereikend om dit zonder uw hulp te realiseren.
U kunt onze activiteiten ook op onze website blijven volgen;
http://www.corpus-acrobatics.nl/
Daarvoor hartelijk dank voor uw steun!
Wij vervolgen onze campagne.
OPROEP
Het gaat echter om de laatste 4 dagen van de crowdfunding campagne.
Hartelijk dank!







Crowd funding campagne voor speciale optredens van Corpus acrobatics
met de ‘Corona Bubbel’.
Door het Covid 19 virus en de maatregelen heeft kan Corpus tijdelijk geen optredens meer presenteren..
Wij zitten echter niet stil en zoeken naar nieuwe mogelijkheden.
Help Corpus “De Corona Bubbel” een ludieke acrobatische interpretatie van het Corona leven te maken.
Door Corona en de maatregelen kan Corpus tijdelijk geen optredens meer presenteren.




De Corona Bubbel





De "Corona Bubbel” is geïnspireerd op de actuele beperking van bewegingsruimte en vrijheid van mensen in huis en hun omgeving. We richten ons met dit optreden vooral op jongeren.
De beperkingen leveren ook inspirerende situaties en een bijzondere bron van creativiteit.
Men verlangd ook naar afleiding, iets nieuws en onderzoekt de mens de grens binnen een veilige Bubbel van wat mogelijk en onmogelijk is.
Corpus gebruikt een transparante bubbel/bel waar een contortioniste / slangenvrouw Li Ling Kassing in zit ( zie foto's in de bijlage).
Zij voert verschillende acties in de bel uit zoals oefeningen om fit en gezond te blijven, lezen in aparte houdingen, selfie makend, moedeloosheid, muziek luisteren, opruimen, paniek en onrust, lezend, naar buien starend, lachend, huilend, zingend, eten, slapen, chatten en spelen.
Als in een verstilde schilderij komt de choreografie tot leven.
Er komt een musicus, zanger of een rapper in een andere bubbel bij. Zodat er een dialoog tussen twee mensen in een bubbel ontstaat en een combinatie van muziek, poëzie en dichtkunst en acrobatiek.
Live stream: Op 3 juni a.s. zal om 19.30 uur de eerste live-stream opname van de Corona Bubbel gemaakt vanuit Schouwburg de Meerse plaats vinden.
Naast de scholen, scholieren willen we een grotere doelgoep in de Haarlemmermeer bereiken.
Heel veel kinderen en volwassenen hebben de afgelopen en komende maanden geen toegang meer tot live cultuur.
De scholen kunnen vervolgens de Corona Bubbel reserveren. Corpus kan de voorstelling buiten op het schoolplein presenteren.
Veilig en met een kleine groep en de 1.5 meter afstand.
De voorstelling gaat in juni-juli op locaties in Den Helder gespeeld worden.
De beelden worden online uitgezonden zodat ook een breder publiek het kan volgen.
Enkele opnames worden op unieke locaties buiten in de gemeente Haarlemmermeer, Amsterdam en Haarlem opgenomen.
Deze promotie campagne heeft zoals u kunt begrijpen ook onkosten vandaar dat wij deze crowdfunding campagne gestart zijn.

Media
We willen de beelden online en via YouTube verspreiden zodat er een groter publiek en jeugd bereikt wordt.
Daarnaast gaan we de lokale, regionale en nationale media zoals AT 5 benaderen.
Hierbij het interview dat vorige week in het Haarlems Dagblad is gepubliceerd.
https://www.noordhollandsdagblad.nl/cnt/dmf20200429_62542892/hoofddorpse-slangenvrouw-vouwt-zich-dubbel-in-de-coronabubbel?utm_source=google&utm_medium=organic

Team/crew
We werken met een team van 5 personen: 1 acrobate/ slangenvrouw, 1 musicus/ rapper, 1 choreograaf en 1 fotograaf videocamera regisseur editor opnamen en 1 assistent voor technische opbouw en vervoer
Gewenste donatie via Crowdfunding
Min € 5000,00
Om 5 personen te kunnen vergoeden en transport te regelen, foto’s en video te monteren en scholen te benaderen. We willen graag deze maand op de twee bovengenoemde locaties een foto reportage gaan maken .
Informatie over Corpus
U kunt de activiteiten van Corpus op de volgende links volgen;
Facebook: corpus acrobatics Intagram:corpusacrobatics Website: www.corpus-acrobatics.nl
Video’s van recente voorstellingen:
Imaginary World http://www.youtube.com/watch?v=nDRTjBva_aA
Nieuwste donaties

Kathy and Ben
31-05-2020 15:07Fantastic and committed artists who support and train the young and talented.

Esther
24-05-2020 14:16Prachtige voorstelling waarvan ik het genoegen heb gehad er al twee te mogen zien

Iemand
23-05-2020 09:28want ze zij heel creatief en ambitieus. Ik vind ze geweldig