Zoveel duurzame initiatieven en actieve mensen...
Ik dacht dat ik alle organisaties die aan duurzaamheid werken wel kende, want dit interesseert me al jaren. Dat bleek echter een vergissing. Overal zijn er initiatieven en organisaties gestart die werken aan de Global Goals. Vele honderden inmiddels.
Er is zoveel meer dan ik ooit had gedacht. Van heel breed en beleidsmatig, tot heel lokaal en praktisch. En ook wereldwijd praktisch
Zoveel duurzame initiatieven en actieve mensen...
Ik dacht dat ik alle organisaties die aan duurzaamheid werken wel kende, want dit interesseert me al jaren. Dat bleek echter een vergissing. Overal zijn er initiatieven en organisaties gestart die werken aan de Global Goals. Vele honderden inmiddels.
Er is zoveel meer dan ik ooit had gedacht. Van heel breed en beleidsmatig, tot heel lokaal en praktisch. En ook wereldwijd praktisch of lokaal beleidsmatig. Handen uit de mouwen, uitvinden, onderwijzen, ontwikkelen. Van alles. (Als je een Twitter account hebt, kijk dan eens op twitter.com/nieuwenetwerk/following )
Help mee om ze meer zichtbaar te maken.
Steun dit project èn doe er aan mee!

De afgelopen 5 tot 10 jaar zijn er allerlei initiatieven en oplossingen ontstaan die de wereld veel duurzamer maken. Van lokaal tot mondiaal. Maar ze zijn nog onbekend. Ze halen de kranten en andere media niet.
Hoe mooi zou het zijn als er een online portal is waarin mensen kunnen ronddwalen door al die prachtige initiatieven op het gebied van duurzaamheid, waardoor zij geïnspireerd raken om mee te bouwen aan de toekomst.
Het is een plek waar je mensen en voorbeelden ontdekt en waar een community van mensen je als een gids wegwijs verder maakt. Als een ontdekkingsreis richting de duurzame toekomst.

Een online wegwijzer voor de duurzame toekomst. Die wil ik creëren!
Zodra we deze wegwijzer hebben opgezet starten we workshops en challenges om een breed publiek bij duurzaamheid te betrekken en samen met ons op zoek te gaan naar de mooiste voorbeelden van duurzame initiatieven en interessante mensen met veel kennis en ervaring te leren kennen.
Help mee en wordt donateur.
Wil je een voorproefje zien van de wegwijzer? Kijk bij de Updates
Mail ons als je mee wilt doen als gids Op #GivingTuesday hielden we een event, zie Facebook event
De video's van de sprekers komen beschikbaar voor donateurs.Je kunt ons ook volgen op Instagram of Twitter
Interactief en avontuurlijk
Mijn ultieme doel is een interactieve, avontuurlijke online verzamelplaats waarin je uit nieuwsgierigheid rondneust en je kunt leren over al het moois dat is ontstaan, in heel Nederland en ver daarbuiten, en ook gewoon bij jou in de stad.
Inmiddels hebben we een geschikt platform gevonden en zijn begnnen met de bouw.
We zijn als Nieuwe Netwerk in Wageningen begonnen met 'Wageningse' thema's bijeen te brengen en we starten met het vullen van de Wageningse kaart.

Ben jij of ken jij iemand met een duurzaam initiatief? Reserveer een plek in de Wegwijzer!
Welke projecten jou jij voor het voetlicht willen brengen? Welk persoon is een inspirerend voorbeeld of een bron van kennis of ideeën? Wie heeft de beste antwoorden?
Naast donaties zijn ook hulptroepen van harte welkom. Houd je van stoytelling of indelingen maken? Heb je gevoel voor zoeklogica? Wil je met ons mee puzzelen en bouwen? Stuur ons een bericht!
Steun dit project en doneer!
Nieuwste donaties

Monica
5-12-2020 12:42Pauline, ik bewonder je gedrevenheid om met dit initiatief bij te dragen aan de internationale doelstellingen voor duurzame ontwikkeling.

Pauline Schakenbos
3-12-2020 09:15Er zijn 4 donaties binnengekomen via bit.ly/sponsorpschak

Een donateur
2-12-2020 19:59We willen Pauline graag steunen en wensen haar veel succes!