project home 2 updates 186 donateurs

Red Light Radio

door Red Light Radio

Project banner


Je kunt dit project promoten door een project banner te plaatsen op je website of blog.

Kopieer en plak de de banner code in je eigen website.

Banner voorbeeld:
Banner code:
  • Na 4 maanden vol uiteenlopende uitzendingen wil Red Light Radio door. RLR is een internet radiostation dat uitzendt vanuit een oude peeskamer aan het Oudekerksplein op de Amsterdamse Wallen. De uitzendingen zijn live te beluisteren via www.redlightradio.net en daarna blijvend on demand beschikbaar via Soundcloud. RLR heeft door zijn locatie extra artistieke zichtbaarheid met het dagelijks langslopen van de vele bezoekers van de rosse buurt. Naast bezoekers van de rosse buurt trekt RLR mensen die speciaal voor een radioshow langskomen of hun favoriete artiest aan het werk willen zien achter de DJ tafel.

     

    RLR heeft een zeer brede programmering. Er worden shows gemaakt door DJ's en muzikanten uiteenlopend van black metal tot afrobeat en van house tot new wave en meer. Ook worden er uitzendingen gemaakt door kunstenaars, vormgevers en schrijvers en zijn er samenwerkingen met culturele instellingen en podia. Gemiddeld worden er tussen de 3000 en 4000 shows per week afgespeeld en tussen de 300 en 400 shows per week gedownload. Live zijn er op sommige momenten meer dan 100 mensen tegelijk aan het luisteren en er zijn luisteraars over de hele wereld.

     
     Zonder inkomsten zal RLR moeten stoppen. Met jouw hulp kan RLR in leven gehouden worden en zal er een nog diversere programmering worden neergezet en een groter publiek worden bereikt. Jouw hulp zorgt dan dat RLR draaiende blijft met kosten voor de huur van de radiostudio, de internet aansluiting, de manuren die erin zitten en technisch onderhoud.

    Het komende jaar is het belangrijkste doel van RLR om te blijven bestaan op de manier waarop we de laatste maanden aan het werk zijn geweest en hierin verder te groeien. Het bereik van RLR wordt uitgebreid door een iPhone app, een eigen Youtube en Ustream kanaal, en door vaker op locatie uit te zenden als onderdeel van bijvoorbeeld festivals.

    Er zullen meer samenwerkingen aangegaan worden met culturele instellingen en podia en er zullen vaker artiesten die Amsterdam aandoen de studio ingehaald worden. Door naast de avonden ook overdag en in de weekends meer uren radio te programmeren, zal het aanbod van RLR blijven groeien en diverser worden.

     



     


    reageer
    • Er zijn op dit item nog geen reacties
    Je dient eerst in te loggen voordat u een reactie kunt toevoegen!

Red Light Radio
project van Red Light Radio

Red Light Radio is in December 2010 opgericht door Orpheu de Jong en Hugo van Heijningen. Sinds de oprichting zijn er zeer uiteenlopende shows gemaakt door vele dj’s, muzikanten en kunstenaars zoals Tom Trago, Father Futureback, El Pino & the Volun ... (meer)

Dit project is 100% voordekunst
€ 30.000 doel van € 30.000 bereikt
186 donateurs
Wat gebeurt er nu?

Hoera!
De financiering van dit project is geslaagd. De projecthouder krijgt van voordekunst de lijst met donateurs en zal spoedig contact opnemen om de gemaakte afspraken na te komen. Via de updates pagina op voordekunst houdt de projecthouder je op de hoogte van de vorderingen van het project.